Teslimat Ve Kargo İşlemleri

 

Siparişim Ne zaman Kargoya Verilir? 
 
Siparişleriniz, kampanya dönemleri hariç banka onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo şirketleri aracılığıyla 3-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 
 
Hangi Kargo Şirketleriyle Çalışıyorsunuz? 

 

Siparişlerinizin gönderiminde MNG Kargo çalışmaktayız. 
 
Ödeyeceğim kargo ücreti ne kadar? 
 
Kargo ücreti 34.90 TL olup siparişiniz sırasında sipariş tutarınıza yansıtılmaktadır. 750 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyeceksiniz. 
 
İade için kargo ücreti ödeyecek miyim? 
 
Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo’yu tercih etmeniz durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Farklı bir kargo şirketiyle gönderim yapmak isterseniz kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Tarafımıza yapacağınız ürün iadelerinde şubeye 682790966 iade kodunu vermeniz yeterlidir.
 
Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz? 
 
Şu an için yurt dışına gönderim yapılamıyor fakat çalışmalarımız devam ediyor. Yakın zamanda yurt dışına da gönderim yapılacaktır. 
 
Kargomun durumunu nasıl takip edebilirim? 


Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms ve e-mail gönderilecektir. E-mail ve SMS içinde yer alan kargo takip numarası ile MNG Kargo panelinden siparişinizin takibini yapanilirsiniz.

 
Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur? 
 
Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde sizin dışınızda birinin bulunması halinde kimlik ibrazı karşılığında teslimatı gerçekleşir. Adreste hiç kimsenin bulunamaması durumunda ise paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubenden almamanız durumunda siparişiniz favorahome.com deposuna geri döner. 
 
Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim? 

 
Herhangi bir siparişinize ait teslimat adresini değiştirmek için 0532 686 03 65 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı aramanız gerekmektedir. Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse gönderim yeni adresinize yapılacaktır.