Hakkımızda

FAVORA HOME
 
Her sezonun trend parçalarını uygun fiyat ve sınırsız stokla evinize taşımak, hayalinizdeki evi tasarlamınıza yardımcı olmak adına 2020 yılının ilk aylarında kurulan Favora Home, kısa zaman içerisinde emin ve hızlı adımlarla büyüyerek evini önemseyen, dekorasyonu seven geniş kitlelere ulaştı. Geniş ürün yelpazesi ve yüzlerce renk seçeneği ile yatak odanızdan banyolarınıza, salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar yaşam alanlarınızı tasarlıyoruz.
 
Eğitimli ekibi ile sevdiklerinizle vaktinizi geçirdiğiniz, hayaller kurduğunuz yaşam alanınızı keyifli ve huzurlu bir ortam haline getirmeyi, memnuniyetiniz için doğru parçaları seçip sizlerin beğenisine sunmayı hedefliyor; evinizi güzelleştirmek ve rahat bir yaşam alanına dönüştürmek için her alanda sizlerle buluşuyoruz.
 
Kalitesinden ödün vermeyen, her sezona canlılık ve tazelik vadeden Favora Home ekibi sizin için modern ve trend ürünleri takip ederken, aynı zamanda kendini her fırsatta geliştirmek için çabalıyor.
 
Ekip olarak siz değerli aile üyelerimizin memnuniyetlerini önemsiyoruz. Daha kaliteli hizmet sunabilmemiz adına bize Whatsapp
hattımızdan, sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, ürünlerimiz hakkında soru sorabilir, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
 
 
Sizi çok önemsiyoruz. :)