Yardım

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza Hoş Geldiniz. 
 
Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik. 
 
Farklı sorularınız için, 0532 686 03 65 numaralı WhatsApp sipariş hattından bize ulaşabilirsiniz... 
 
 
Neden Üye Olmalıyım? 
 
Sizlerle daha yakın ilişkiler kurabilmek, daha güvenli ve hızlı alışveriş imkânı sunabilmek için sizi sistemimize üye olmaya davet ediyoruz. 

Bu sayede sizler için hazırlanan e-bültenler, kampanya ve indirim duyurularından ilk ve öncelikli haberdar olabilme fırsatına sahip olabileceksiniz. 

 
Nasıl Üye Olabilirim? 
 
Yeni bir üyelik oluşturmak için ana sayfamızın sağ üst köşesinde bulunan “Üye Ol” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz durumunda üyelik işleminiz tamamlanacak ve güvenli alışveriş için ilk adımı atmış olacaksınız. 
 
Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Değiştirebilir Miyim? 
 
Üyelik ve iletişim bilgilerinizi "Hesabım" sayfasından ulaşabileceğiniz "Hesap Bilgilerim" bölümünden kolayca güncelleyebilirsiniz. 
 
Şifremi Unutursam Ne Yapmalıyım? 
 
Giriş için kullandığınız şifrenizi unutmanız halinde "Giriş Yap" sayfasındaki "Şifremi Unuttum" seçeneğini tıklamanız ve açılan bölüme favorahome.com’ a üyelik sırasında kullandığınız e-mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Kısa bir süre sonra şifreniz, kayıtlı e-mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.